Status

Ania Laskowska

16831993_1374745705922148_8166972238038888975_n

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu w dniach 2-4 marca 2017.

Wierzymy, że nasi doradcy odpowiedzieli na wszystkie nurtujące Państwa pytania i zainteresowali naszymi rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy przerodzą się w projekty zakończone wspólnym sukcesem. Dziękujemy za ciekawe spotkania, rozmowy i wymianę cennych doświadczeń.

Nasi doradcy niebawem prześlą obiecane oferty, katalogi, pliki i zdjęcia.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół MEADOW Group

 

newsletter gardenia (2)

Black Friday w Meadow Group – niestandardowe oferty cenowe !

Idąc za amerykańską tradycją BLACK FRIDAY przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe oferty cenowe, zarówno na produkty marki Hydropool -15%, jak i sprzęt fitness -10%. Nasze specjalne rabaty będą ważne TYLKO w najbliższy PIĄTEK (25.11.2016) I SOBOTĘ (26.11.2016) na HASŁO „Czarny Piątek”, lub „Black Friday”. Planujesz instalację minibasenu SPA z hydromasażem, lub basenu z przeciwprądem wody marki Hydropool w nadchodzącym roku? Masz… Read more →

Status

Ania Laskowska

Witamy!

Dla tych z Państwa, którzy są w trakcie projektowania swoich domów, lub ogrodów, jak również dla tych, którzy chcieliby wprowadzić w nich jakieś dobre dla zdrowia i kondycji fizycznej zmiany, stworzyliśmy blog poświęcony basenom pływackim z przeciwprądem wody. Jesteśmy bowiem ekspertami w tej dziedzinie i pragniemy znaleźć ujście dla naszej pasji i ekscytacji tymi urządzeniami. Jednocześnie chcemy podzielić się z Państwem kilkoma faktami, potwierdzającymi naszą tezę, że tradycyjne baseny pływackie w domach lub ogrodach są passe 😉

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz do rozmowy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

Szampański Weekend z Moët & Chandon na Vogla 2 – zapraszamy do galerii zdjęć!

 

W dniach 16 – 18.09 hucznie pożegnaliśmy lato w Nowym Salonie Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie!

Można było przetestować ekskluzywne i JEDYNE NA ŚWICIE MINIBASENY SPA Z SYSTEMEM SELF-CLEANING, jak również najwyższej klasy sprzęt Life Fitness z NAJBEZPIECZNIEJSZĄ DLA LUDZKICH STAWÓW TECHNOLOGIĄ NA ŚWIECIE!

O minibasenach oraz bieżniach pływackich marki Hydropool opowiadał sam Vice Prezes Hydropool, Lloyd Burden, który przyleciał do nas prosto z manufaktury w Kanadzie. Dzięki wizycie Lloyda, klienci, którzy zdecydowali się na zakup naszego sprzętu podczas Szampańskiego Weekendu, cieszyli się wyjątkowym rabatem prosto od producenta.

Sprzęt Life Fitness prezentował natomiast nasz gość z Top-Gym z Wrocławia, Wojciech Śmielak. Sprzęty okazały się być bardzo ciekawą atrakcją. Mieliśmy sporo ochotników do ich testowania.

Odwiedziła nas ikona polskiego fitnessu, Małgorzata Włodarczyk, przynosząc ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i zarażając motywacją do sportu!

Tym razem poza kulisami popularnego programu TVN, weekendowy staż odbyła u nas zwyciężczyni Projekt Lady, Patrycja Wieja.

Wśród przybyłych byli nasi przyjaciele z branży Wellness i Fitness oraz sporo przesympatycznych klientów. Nasi goście mogli skosztować szampana Moët & Chandon oraz najlepszych, hiszpańskich oliwek z First Class Food. Przez cały czas imprezy towarzyszyła nam także najsmaczniejsza woda w Polsce, Cisowianka Perlage.

Jeśli przegapili Państwo nasz event, zapraszamy na testowanie naszych sprzętów w innym terminie! Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Showroomie na Vogla 2.

Zapraszamy!

Meadow_Openning16_fot.Monika Szalek_HR (64 of 68) (2)

1. Zespół Meadow Group i Goście 1. Zespół Meadow Group i Patrycja Wieja Moet&Chandon w minibasenie Hydropool (2) Moet&Chandon w minibasenie Hydropool moet&chandon z logo meadowgroup nasi goście 2 nasi goście 4 nasi goście 5 nasi goście nasie goście 3 Prezentacja Sprzętu LifeFitness 1 prezentacja sprzętu LifeFitness Testowanie sprzętu LifeFitness

?

?

?

?

 

j

Szampański Weekend 16-18.09 ze Sky Poland!

Szanowni Państwo, decydując się na zakup jednego z naszych ekskluzywnych minibasenów SPA marki Hydropool lub sprzętu Life Fitness z linii premium podczas naszego hucznego Szampańskiego Weekendu w dniach 16 – 18.09 otrzymają Państwo od nas wyjątkowy prezent: niezapomniany lot widokowy nad Warszawą z firmą Sky Poland! Dla tych, którzy wolą nieco bardziej „przyziemne” atrakcje mamy piękne upominki z szampanami Moët & Chandon!… Read more →

16 – 18.09. SAVE THE DATE!

Szanowni Państwo, W dniach 16 – 18 września 2016 odbędzie się kolejna huczna impreza w nowym salonie Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie. Zamierzamy hucznie pożegnać lato! Na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczne oferty! Przy zakupie jednego z naszych ekskluzywnych minibasenów SPA marki Hydropool lub sprzętu Life Fitness z linii premium otrzymają Państwo od nas wyjątkowy prezent: elegancką… Read more →

Szampańska oferta do końca lata!

Szanowni Państwo, Z okazji otwarcia naszego nowego showroomu na Vogla 2 w Warszawie, poszerzenia naszej oferty o sprzęt marki Life Fitness i przede wszystkim z okazji lata, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. Przy zakupie jednego z naszych ekskluzywnych minibasenów marki Hydropool lub sprzętu fitness z linii premium, otrzymają Państwo od nas wyjątkowy prezent: elegancką kolekcję szampanów Moët & Chandon. To idealny czas, aby z pełną… Read more →

Galeria zdjęć z wielkiego otwarcia nowego salonu Meadow Group na Vogla 2

W dniach 17 – 19.06. zorganizowaliśmy wielkie otwarcie nowego salonu Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie. Wydarzenie to było świetną okazją, aby przetestować trzy z wielu modeli naszych mini basenów SPA kanadyjskiej marki Hydropool, ale nie tylko. Prezentowaliśmy także piękne meble ogrodowe firmy House&more oraz sprzęt do fitnessu amerykańskiej marki LifeFitness, który dołączył do naszej stałej oferty i niebawem pojawi się na naszej stronie internetowej. Do klientów, którzy, podczas tego ekscytującego weekendu, zdecydowali się na zakup jednego z naszych mini basenów marki Hydropool trafi elegancki, wykonany z drewna orzechowego, WaterRower, zwany potocznie „Wioślarzem”, który harmonijnie komponuje się z wnętrzem każdego domu.

Podczas tych trzech dni odwiedziło nas sporo zaproszonych gości, jak i wielu przechodniów, których uwagę przykuł nasz nowy banner oraz ekskluzywne produkty Hydropool. W naszym showroom’ie pojawiły się także dwie ikony fitnessu oraz zdrowego stylu życia: Pani Mariola Bojarska Ferenc i Pani Małgorzata Włodarczyk, jak również dwóch projektantów mody, Łukasz Jemioł oraz Tomasz Ossoliński. Za odwiedziny dziękujemy też dziennikarzom czasopism: Living Room, Idealny Dom, Decoration & Design, Magazyn Fitness Biznes, Magazyn Strefa Trenera i Trainer.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

 

nowy banner_hydropool_house&more 3

nowy banner_hydropool_house&more

Mariola Bojarska na otwarciu Meadow Group

Łukasz Jemioł na otwarciu Meadow Group 2

najmłodsi goście

goście na otwarciu Meadow Group

LifeFitness w naszym salonie

Hydropool H695

CateringTort z okazji otwarcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjątkowa oferta: elegancki WaterRower („wioślarz”) w prezencie!

Z okazji rozpoczęcia naszej współpracy z firmą LifeFitness mamy dla Państwa wyjątkową ofertę! Przy zakupie jednego z naszych minibasenów SPA marki Hydropool podczas naszego wielkiego otwarcia otrzymają Państwo od nas WaterRower („wioślarz”) W PREZENCIE! Można będzie przetestować również inne urządzenia marki LifeFitness. Śledźcie nasze wydarzenie na Facebook’u! Codziennie nowe niespodzianki! ZAPRASZAMY! Read more →