JEDYNY TAKI BASEN NA MIARĘ PRAWDZIWEGO IRONMAN'A

Zapisz się już teraz na "jazdę próbną" swojego wymarzonego domowego urządzenia SPA!

 Aquatrainer Swim SPA- profesjonalnej bieżni pływackiej!  

Pływanie to jeden z najzdrowszych sportów, gdzie ryzyko kontuzji jest minimalne. Badania dowiodły, że korzyści płynące z nauki pływania wykraczają daleko poza ogólnorozwojowe ćwiczenia dla ciała. Nie można zapomnieć o ważnych korzyściach dla układu sercowo-naczyniowego. Pływanie wzmacnia umiejętność wykorzystania przez człowieka różnych zmysłów pomagając budować koordynację i wytrzymałość.

Takie możliwości pływania daje nam nowoczesna, wielofunkcyjna bieżnia pływacka Swim SPA firmy Meadow Group, która jest jedynym dystrybutorem kanadyjskiej marki Hydropool w Polsce. Własny basen z przeciwprądem daje nam komfort nauki we własnym tempie i kiedy tylko ma się na to ochotę. Dostosowujemy siłę przeciwfali do własnych potrzeb. Płaskie dysze Streem Jet zapewniają pływanie bez turbulencji a idealny kształt niecki eliminuje tak zwaną falę powrotną. Urządzenia te zapewniają więc naprawdę wysoką jakość pływania, bez względu na umiejętności użytkownika. Największą zaletą urządzeń marki Hydropool jest natomiast system Self-Cleaning. Wszystkie inne marki posiadają podstawowy system filtracji wody, którego skuteczność jest bardzo ograniczona. W urządzeniach Hydropool potrzeba zaledwie 45 minut, aby cała zawartość wody została przefiltrowywana! Dzięki temu pozostaje ona krystalicznie czysta przez bardzo długi czas, a koszty utrzymania sprzętu maleją.

Baseny te posiadają niewielkie wymiary, dlatego zmieszczą się nawet na niewielkich powierzchniach. Dzięki zastosowanym unikatowym technologiom są również niedrogie w eksploatacji i łatwe w utrzymaniu. To doskonałe urządzenie do ogrodu, na taras, do obiektów czy stref fitness. Basen z przeciwprądem wody we własnym domu lub ogrodzie eliminuje konieczność dojazdów do publicznych basenów, jak również konieczność styczności z dużą ilością obcych osób, co nie rzadko skutkuje chorobami. Jeśli basen jest zainstalowany na zewnątrz, Swim SPA daje możliwość całej rodzinie aby wspólnie, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu przez 365 dni w roku!

Dzięki opcji AquaPro, którą posiada basen Aquatrainer Swim SPA w basenie można prowadzić intensywne treningi pływackie dostosowane do indywidualnych potrzeb zgodnie z zaprogramowanym planem, można regulować siłę przeciwprądu wody oraz ustawiać interwały dla danego treningu. Można również liczyć spalone kalorie i przebyty dystans. Aquatrainer Swim SPA to także urządzenie do aquafitnessu.

Hydropool stawia na ekologiczność i ekonomiczność. Posiada wspaniałe rozwiązania izolacyjne, długo utrzymujące temperaturę wody i tym samym ograniczające miesięczne koszty użytkowania.

  Uzupełnij formularz, a Doradca Meadow Group skontaktuje się z Tobą, zapytaj już dziś!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA "PRÓBNĄ JAZDĘ TESTOWĄ"! 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY SIĘ ZAPISAĆ!