O nas

Meadow Group Polska – najlepsze minibaseny SPA, wanny z hydromasażem, jacuzzi ogrodowe i baseny z przeciwprądem wody.

Meadow Group Polska to wyłączny importer oraz dystrybutor wyrobów renomowanej kanadyjskiej marki Hydropool. Nasza oferta obejmuje ekskluzywne wanny z hydromasażem, baseny SPA, jacuzzi ogrodowe, baseny z przeciwprądem wody (bieżnie pływackie) oraz liczne akcesoria.

Istniejemy już od 1999 roku i nieustannie dążymy do perfekcji. Rezultatem naszych działań jest bogata oferta basenów SPA, jacuzzi ogrodowych, wanien z hydromasażem i basenów z przeciwprądem, które zyskały już uznanie w ponad 80 krajach na całym świecie. Szeroka gama produktów została stworzona na potrzeby prestiżowych hoteli, ośrodków SPA, gabinetów medycyny estetycznej, a także klientów indywidualnych.
Tutaj każdy znajdzie basen SPA, wannę z hydromasażem, jacuzzi lub bieżnię pływacką, dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Doskonale wiemy, że w obecnych czasach klienci oczekują czegoś więcej niż usług i produktów o najwyższej jakości. Dlatego marka Hydropool dołącza do tego szeroką gamę niepowtarzalnych propozycji, które wykreują wyjątkową przestrzeń relaksu i wyciszenia. Baseny i wanny SPA Hydropool to rozwiązania szyte na miarę.

Firma Meadow Group Polska ma w swojej ofercie również bogaty asortyment łóżek, mebli i wyposażenia do gabinetów i salonów kosmetycznych oraz jedyne w swoim rodzaju sauny i łaźnie tworzone według indywidualnych potrzeb klienta.

Meadow Group Polska to także wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa przy projektowaniu funkcjonalnej przestrzeni spa i wellness, w doborze i przeszkoleniu personelu obiektów oferujących usługi spa i wellness czy też przygotowaniu optymalnej oferty dla klienta takich obiektów.

Meadow Group Polska wyposaża hotelowe i prywatne strefy SPA i wellness w całej Polsce, zdobywając zaufanie wielu klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ